Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

+48 798 063 182
wycena@cleaner.com.pl
Szybka wycena

23.11.2021

Wdrożenie nowego pracownika do pracy - etapy

Zatrudnienie kompetentnego, odpowiedzialnego, zaangażowanego pracownika jest życzeniem każdego pracodawcy. Czym jest kompetencja - to posiadanie (...)

16.11.2021

Benchmarking w branży usług porządkowych

Benchmarking to warsztat do doskonalenia organizacji w swojej firmie i popularny program wśród czołowych firm o światowym zasięgu. Gdy przedsiębiorstwo (...)

26.10.2021

Sprzątanie hali magazynowej - jaki obszar sprzątamy raz w roku?

Powierzchnie hal magazynowych są często bardzo intensywnie użytkowane przez swoich najemców. To miejsce nie musi być ładne, ale musi pełnić swoją rolę i (...)

18.10.2021

Sprzątanie biura - jaki obszar w biurze sprzątamy dwa razy w roku?

Sprzątaniem powierzchni biurowych zajmujemy się codziennie, ale nie do wszystkich obszarów możemy od razu dotrzeć. Nie oznacza to, że o nich nie myślimy. (...)

23.09.2021

Oferta szablonowa czy dedykowana

Jesteśmy ogólnopolską firmą sprzątającą wiele międzynarodowych koncernów i wszystkich naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Stawiamy na bardzo dobre (...)

09.09.2021

Koszmary firm sprzątających

Świadczenie usług porządkowych wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów okazujemy się profesjonalizmem i (...)

23.08.2021

Sprzątanie od A do Z

Sprzątanie to czynność wymagająca systematyczności, wkładu pracy, pomysłu na sprawne wykonanie, dokładności i odpowiedniego czasu. Cleaner zajmując się (...)

02.08.2021

Niezależność osoby niepełnosprawnej

Niezależnie od tego czy jesteśmy w pełni sprawni, czy posiadamy jakąś dysfunkcję, najbardziej chcemy być niezależni. Funkcjonując w naszym społeczeństwie, (...)

26.07.2021

Jak dbać o sprzęt do sprzątania w domu?

Sprzątanie - każdy z nas przerabia ten temat przynajmniej raz w tygodniu. Na tym polu mamy zarówno zwolenników jak i przeciwników tej czynności. Nie mniej (...)

12.07.2021

Jak wyglądają porządki w magazynach i halach produkcyjnych?

Sprzątanie magazynów, hal, zakładów przemysłowych, centrów logistycznych wygląda bardzo podobnie. Głównym zadaniem jest utrzymanie w czystości posadzki w (...)

28.06.2021

Jak utrzymać porządek w biurowej kuchni, coffee pointach?

Nie bez przyczyny ktoś nadał pomieszczeniom nazwy: biuro, chill room, kuchnia, toaleta. Każdą z tych stref sprzątamy inaczej, ponieważ do każdej używamy (...)

14.06.2021

Sprzątanie biur - dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Sprzątanie biur, jak to wygląda od strony firmy sprzątającej? Firma Cleaner działa w wielu różnych miastach w całej Polsce Łódź, Warszawa, Gdańsk, (...)

31.05.2021

Największe błędy firm sprzątających

Prowadzenie firmy porządkowej wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Otwarty umysł, szereg szkoleń, dobór właściwego zespołu do współpracy są nieodzownym (...)

17.05.2021

Jak często należy sprzątać strefy często dotykane na powierzchniach biurowych

Strefy często dotykane Kiedy mówimy o czystości w miejscu pracy musimy wspomnieć o strefach często dotykanych. Z perspektywy czasu mamy znacznie (...)

04.05.2021

Polimeryzacja posadzek, czyli zabezpieczanie podłóg

Firma Cleaner od lat z sukcesami świadczy usługę polimeryzacji posadzek. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i odpowiednie narzędzia do wykonania tej usługi. (...)

19.04.2021

Jak umyć okna bez smug?

Jest wiele sposobów poprawnego mycia okien. Zapewne każdy ma swoje sprawdzone środki i preparaty. Część z nas tę czynność wykonuje samodzielnie, a część (...)

05.04.2021

Dlaczego trzeba regularnie prać dywany?

Mówi się, że z praniem dywanów i wykładzin jest jak z wizytą u dentysty. Wiesz, że musisz iść, ale to ciągle odkładasz. Tak samo jest z praniem dywanów. (...)

22.03.2021

Ozonowanie, czym jest i dlaczego warto je stosować w firmie i biurze

OZONOWANIE I OZON NAUKOWO Ozon (O3 – tritlen) jest trójatomową, alotropową, wysokoenergetyczną cząsteczką tlenu, zbudowaną z 3 atomów (...)

08.03.2021

Profesjonalna firma sprzątająca - czy jest potrzebna?

W ZASADZIE TO DOBRE PYTANIE Będąc właścicielem firmy, zatrudniając pracowników, należałoby również zapewnić maksymalnie higieniczne warunki pracy. (...)

01.03.2021

Audyt operacyjny

AUDYT OPERACYJNY - SKUTECZNY FAKTOR DOBREJ KOMUNIKACJI Osoba audytora odgrywa bardzo ważną rolę w firmie. Pomaga w usprawnianiu jej działalności, (...)

22.02.2021

Odśnieżanie

OBOWIĄZEK Większość z nas,  z nadejściem zimy czeka na pojawienie się śnieżnego puchu za oknami. Kiedy naszym obowiązkiem staje się usunięcie jego (...)

22.12.2020

Cechy dobrej firmy sprzątającej

Jeżeli podjęliście Państwo decyzję o powierzeniu utrzymania czystości w swojej firmie zewnętrznej firmie sprzątającej, wybór nie może być przypadkowy. (...)

22.12.2020

Dezynfekcja w dobie pandemii

Pojawienie się wirusa COVID 19 spowodowało, że zwróciliśmy większą uwagę na nasze zdrowie. Obecnie wszyscy zdają sobie sprawę, że jesteśmy wszędzie (...)

22.12.2020

Plusy pracy w czystej przestrzeni

Kiedy dobrze nam się pracuje? Wtedy, kiedy mamy odpowiednie warunki, sprawny sprzęt, ciszę, spokój i posprzątane biuro. Mogłoby się wydawać, że (...)

07.12.2020

Ekologia

Czyste i pachnące biuro, jest wizerunkiem każdej Firmy. Biorąc pod uwagę, że obowiązki służbowe wykonujemy przez średnio 2000 godzin rocznie, szczególną (...)