Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

Czyszczenie i sprzątanie magazynów

Cleaner Firma Sprzątająca ma własny park maszyn do wykonywania usług specjalistycznych u swoich klientów. Nasza firma porządkowa specjalizuje się w sprzątaniu hal produkcyjnych, hal magazynowych, centrów logistycznych i archiwów. Wszelkiego typu prace wykonują zawsze nasi zaufani stali pracownicy posiadający odpowiednie uprawnienia i badania wysokościowe.

Zasięg naszych działań obejmuje miasta: Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Białystok, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Konin, Radom, Częstochowa oraz inne na terenie całej Polski.

Prace porządkowe na hali lub magazynie związane są głównie z maszynowym doczyszczeniem posadzki, która z uwagi na bardzo dużą eksploatację ma wiele zabrudzeń jak ślady po gumowych kołach od wózków widłowych, paleciakach, plam z olejów lub innych substancji wnikających w strukturę powierzchni. Oferujemy również myjcie bram, ramp, mycie ścian, słupów betonowych, malowanie ścian betonowych, odkurzanie ścian z kaset ściennych powlekanych, odkurzanie podsufitowe rur. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt przemysłowy o dużej wydajności. Zawsze stosujemy atestowane sprawdzone środki chemiczne. 

Sprzątanie archiwów:
Dysponując własnym parkiem maszyn możemy zaproponować naszym klientom wiele rozwiązań. W archiwach, z uwagi na rozstawienie i niedużą przestrzeń między regałami, jesteśmy w stanie tak dopasować maszynę, która bez problemu poradzi sobie z doczyszczeniem posadzki na wąskiej przestrzeni. W przypadku posadzek: wykładzina pvc, lastryko, winylowa lub betonowa, możemy wykonać zabieg polimeryzacji, który uzupełnia drobne ubytki powłok, dzięki czemu posadzka dłużej zachowa estetyczny wygląd.

Wyceń usługę

Nasza oferta:

  • Kompleksowe usługi porządkowe na halach produkcyjnych
  • W zależności od rodzaju prowadzonej przez Państwa działalności dostosujemy odpowiednią metodę sprzątania
  • Czyszczenie posadzki metodą mopowania lub przy użyciu profesjonalnej maszyny myjącej
  • Prace na wysokościach
  • Odkurzenie regałów i słupów
  • Odkurzenie wiszących lamp
  • Mycie okien to podstawowy zakres czynności, który w zależności od potrzeb możemy odpowiednio dostosować
  • Jeżeli posadzka na hali jest jednolita (wykładzina pvc, lastiko, winylowa lub betonowa) możemy wykonać jej akrylowanie

Kompleksowe sprzątanie magazynów

Magazyny, hale produkcyjne czy centra logistyczne są przeważnie dużymi obiektami, wewnątrz których znajduje się wiele sprzętów oraz elementów wyposażenia. Łatwo zapomnieć, że część z nich też potrzebuje utrzymania w czystości. Dlatego mycie hal musi być przeprowadzane kompleksowo. Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem, które pomagają nam w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Ponadto inwestycja w markowe narzędzia przekłada się na zwiększoną skuteczność. Z ich pomocą dotrzemy nawet do trudno dostępnych miejsc. Nie zapominamy przy tym o wiszących lampach, słupach i szczycie wysokich regałów, gdzie gromadzą się ogromne ilości kurzu, które mogą stwarzać zagrożenie pożarowe. W końcu czyszczenie hal nie może ograniczać się wyłącznie do posadzki.

Czytaj więcej

Bezpieczne sprzątanie hal magazynowych

Dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa. Dotyczy ona nie tylko naszych pracowników, ale też całego miejsca, w którym pracujemy. Czyszczenie hal odbywa się w zgodzie ze wszystkimi zasadami BHP. To minimalizuje niemal do zera ryzyko nieprzewidzianych wydarzeń, które mogłyby uszkodzić zmagazynowane w danej przestrzeni towary czy elementy wyposażenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzątanie magazynów jest czynnością wymagającą szczególnej precyzji i ostrożności. Dlatego pod tym względem nie idziemy na żadne kompromisy.

Sprzątanie powierzchni magazynowych połączone z akrylowaniem

Na naszą ofertę składa się jeszcze dodatkowa usługa polimeryzacji podłóg, czyli ich akrylowania. Polega ona na usunięciu uszkodzonej warstwy posadzki, a następnie zagruntowaniu podłoża (jeśli cechuje się wysokimi właściwościami chłonnymi). Po tym zaś nakładamy polimer, który zapewnia wzmocnienie podłogi, ułatwia pielęgnację i zwiększa ochronę przed zabrudzeniami. Dzięki temu codzienne sprzątanie hal magazynowych przestaje być tak wymagające. Usługa jest możliwa wyłącznie w przypadku jednolitych posadzek (np. winylowych czy wykładzinowych).

Dlaczego warto powierzyć mycie hal zewnętrznej firmie?

Zatrudnienie dodatkowych pracowników celem utrzymania czystości w przestrzeni magazynowej wiąże się z poważnymi wydatkami. Mowa nie tylko o wynagrodzeniu, ale również kosztach administracyjnych i zakupie niezbędnych preparatów chemicznych wraz z artykułami higieny osobistej. To potrafi mocno obciążyć budżet każdego przedsiębiorstwa. I właśnie dlatego warto powierzyć czyszczenie hal profesjonalistom.

Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za pracowników, włącznie z nadzorem koordynatora i audytorem. To najlepsza gwarancja przeprowadzenia wysokiej jakości usługi za możliwie najniższą cenę. Co więcej, nasi klienci mogą oszczędzić około 20% miesięcznie na kosztach utrzymania czystości swojego biura czy całego przedsiębiorstwa dzięki odpisowi od składek odprowadzanych na PFRON.

Sprzątanie magazynów i usługi dodatkowe

Na życzenie klientów możemy podjąć się także usług nieujętych w opisie. Mogą one polegać np. na zastosowaniu innowacyjnej metody czyszczenia bądź skorzystania z konkretnych środków. Mycie hal magazynowych da się też połączyć z pozostałymi usługami z oferty. Wystarczy poinformować nas o swoich potrzebach oraz specyfice danego miejsca. Z całą pewnością dostosujemy się do wszelkich wymagań. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet takich wyzwań, które inni uznali za niemożliwe do zrealizowania.

Mycie hal magazynowych – indywidualna wycena

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Powierzchnie magazynowe różnią się między sobą rozmiarami, rodzajem zanieczyszczeń czy gatunkiem posadzki. Wobec tego należy dostosować metodę czyszczenia. Sprzątanie powierzchni magazynowych wyceniamy na podstawie wymienionych czynników. W efekcie nasi klienci mogą liczyć na jasny, a przede wszystkim uczciwy kosztorys.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego celem nawiązania współpracy. Rozmowa z naszymi przedstawicielami to również doskonała okazja do tego, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach. Odpowiemy na każde pytanie związane z czyszczeniem hal oraz powierzchni magazynowych.