Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

Czyszczenie elewacji

Specjalistyczną usługę czyszczenia elewacji wykonuje wykwalifikowany i wyszkolony personel profesjonalnie przygotowany i odpowiednio wyposażony do pracy, który posiada konieczne uprawnienia i badania wysokościowe. Prace są wykonywane pod nadzorem kierownika operacyjnego w ustalonym z klientem dogodnym czasie realizacji. 

Wyceń usługę

SPECJALISTYCZNA USŁUGA PORZĄDKOWA, KTÓRĄ WYKONUJEMY DLA NASZYCH KLIENTÓW:

  • Przywracamy ładny wygląd elewacji bez kosztownego malowania
  • Pozbywanie się pleśni, brudu z ulicznego smogu
  • Przy użyciu profesjonalnych środków zabezpieczamy elewację przed pleśnią i brudem
  • Stosujemy różne metody dostosowane do rodzaju elewacji
  • Posiadamy własny park maszyn i urządzeń (myjki ciśnieniowe, karchery, zestawy myjące z systemem teleskopowym, sprzęt pomocniczy: szczotki na teleskopach)

Wysokociśnieniowe mycie elewacji – gwarancja idealnie czystej fasady

Zadbana i czysta elewacja to wizytówka każdego budynku. Jednocześnie troska o fasadę obiektu mieszkalnego, usługowego czy przemysłowego pozwala przedłużyć jego żywotność i utrzymać wysoki standard. Zdając sobie z tego sprawę, oferujemy wysokociśnieniowe mycie elewacji budynku, skutecznie usuwając z jej powierzchni nawet najbardziej uciążliwe zanieczyszczenia biologiczne i przemysłowe.

Naszą specjalnością jest czyszczenie elewacji:

  • kamiennych i betonowych,
  • wykonanych z tynków mokrych,
  • szklanych i blaszanych,

a także z innych materiałów i tworzyw. Podejmujemy się również mycia dachów, piaskowca, kostki brukowej, ogrodzeń, małej architektury oraz pozostałych elementów na posesjach firmowych.

Czytaj więcej

Mycie elewacji budynku – najwyższa jakość usług

Realizując nasze usługi w zakresie czyszczenia elewacji domów mieszkalnych, hal przemysłowych, biurowców czy obiektów handlowo-usługowych, zapewniamy terminowość, staranność oraz technologię idealnie dopasowaną do rodzaju fasady. Nasza wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu prac wysokościowych dają pewność skutecznego usunięcia brudu zalegającego na elewacji. Poradzimy sobie zarówno z ulicznym smogiem, pyłem, jak i glonami oraz innymi zanieczyszczeniami biologicznymi, jak mchy, porosty czy pleśń.

Zabezpieczenie elewacji po wyczyszczeniu

Choć mycie wysokociśnieniowe stanowi sprawdzony sposób czyszczenia elewacji budynków, optymalny efekt daje dopiero jej właściwe zabezpieczenie w postaci impregnacji fasady. Specjalna powłoka, którą aplikujemy na zewnętrznych ścianach budynku, skutecznie chroni je przed zanieczyszczeniami, spowalniając proces ponownego brudzenia.

Jak często należy przeprowadzać czyszczenie elewacji?

Atrakcyjna cena mycia elewacji w naszej firmie to jeden z powodów, dla których konserwację fasady budynku warto wykonywać regularnie. Częstotliwość czyszczenia należy uzależnić od stopnia zabrudzenia ścian obiektu, jego lokalizacji oraz otoczenia (smog, bliskość wysokiej roślinności, zanieczyszczenia produkcyjne). Regularne mycie elewacji w kilkuletnich odstępach zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń na jej powierzchni i znacznie ułatwia utrzymanie budynku w należytej czystości.
Warto w tym miejscu podkreślić, że częstotliwość, z jaką wykonywane jest mycie elewacji budynku, nie ma negatywnego wpływu na właściwości użytkowe fasady. Regularne czyszczenie, które można przeprowadzić o dowolnej porze roku, pozwoli zwiększyć trwałość zewnętrznej warstwy, jednocześnie wydłużając jej żywotność oraz podnosząc parametry całego obiektu.

Mycie elewacji cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje profesjonalne czyszczenie elewacji budynku? W Cleaner do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego nasi Klienci zawsze mogą liczyć na dedykowaną ofertę cenową. Koszt mycia elewacji uzależniony jest m.in. od wielkości jej powierzchni, lokalizacji budynku, materiałów użytych do wykonania fasady oraz pozostałych czynników, jak wysokość czy stopień zanieczyszczenia.

Mycie elewacji – cennik dopasowany do Klienta

Jednocześnie dbamy o to, by nasza oferta była elastyczna i maksymalnie zachęcająca pod względem cenowym. Indywidualne wyceny pozwalają nam na proponowanie Klientom atrakcyjnych rabatów, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółowych warunków współpracy.