Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

22.12.2020

Cechy dobrej firmy sprzątającej

Cechy dobrej firmy sprzątającej

Jeżeli podjęliście Państwo decyzję o powierzeniu utrzymania czystości w swojej firmie zewnętrznej firmie sprzątającej, wybór nie może być przypadkowy. Należy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych aspektów, które w przyszłości zdecydowanie ułatwią Państwu sprawne funkcjonowanie i pozbawią wielu zmartwień.

Jakie cechy powinna posiadać profesjonalna firma sprzątająca?

  1. Firma świadcząca usługi porządkowe powinna przede wszystkim mieć doświadczenie w branży
  2. Posiadać referencje, które zawsze są dobrym i wiarygodnym świadectwem profesjonalnie wykonanych usług porządkowych
  3. Oferować szybki czas reakcji na zgłoszenie w nagłych sytuacjach
  4. Posiadać ważną polisę OC, która gwarantuje spokój oraz zapewni poczucie bezpieczeństwa i da pewność, że usługi powierzone są w ręce rzetelnej, uczciwej i odpowiedzialnej biznesowo firmy
  5. Oferować szeroki wachlarz usług specjalistycznych (DEZYNFEKCJĘ, OZONOWANIE, pranie wykładzin i mebli tapicerowanych, mycie okien i in.)
  6. Firma świadcząca usługi porządkowe powinna oferować również wyszkolony i dobrze zorganizowany personel (pracownik ekipy porządkowej, brygadzista, nadzór w postaci Kierownika Obiektu będącego z Państwem w stałym kontakcie, systematyczne wewnętrzne audyty pozwalające na szybką reakcję na życzenia i uwagi klienta)
  7. Dużym atutem jest również posiadanie własnego zaplecza maszynowego (odkurzacze, odkurzacze piorące, wózki, maszyny myjące i in.)

Firma sprzątająca powinna udowodnić, że klient w każdym przypadku może na nią liczyć, a utrzymanie stałego kontaktu jest podstawą dobrej komunikacji i dialogu oraz zbudowania wspólnego zaufania.

Przeczytaj również

22.12.2020

Dezynfekcja w dobie pandemii

Pojawienie się wirusa COVID 19 spowodowało, że zwróciliśmy większą uwagę na nasze zdrowie. Obecnie wszyscy zdają sobie sprawę, że jesteśmy wszędzie (...)

07.12.2020

Ekologia

Czyste i pachnące biuro, jest wizerunkiem każdej Firmy. Biorąc pod uwagę, że obowiązki służbowe wykonujemy przez średnio 2000 godzin rocznie, szczególną (...)