Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

Doczyszczanie i zabezpieczanie posadzek

Posadzka to jeden z najistotniejszych elementów decydujących o wyglądzie wnętrza. Naszym celem jest poprawa wyglądu posadzek poprzez ich odpowiednią pielęgnację (czyszczenie maszynowe, nabłyszczanie, polimeryzację) wpływającą na poprawę walorów technicznych oraz wizualnych. Do wykonywania usług zabezpieczenia posadzek wykorzystujemy tylko najwyższej jakości sprzęt oraz środki myjące i konserwujące. Czyszczenie posadzek to coś, na czym znamy się najlepiej.

Wyceń usługę

Firma CLEANER zajmuje się profesjonalnie doczyszczaniem i konserwacją posadzek:

 • betonowych
 • winylowych
 • laminowanych
 • żywicznych
 • z płytek
 • z kafli
 • z gresu
 • z lastryka

Czyszczenie posadzek – do kogo adresujemy nasze usługi?

Do skorzystania z naszej oferty w zakresie doczyszczania posadzek, polimeryzacji podłóg oraz mycia posadzek przemysłowych zapraszamy zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam podjąć się każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia. Z naszego wsparcia korzystają m.in. przedsiębiorstwa produkcyjne, firmy posiadające własne przestrzenie magazynowe, wspólnoty mieszkaniowe czy właściciele placówek handlowych.

Już dziś zachęcamy do kontaktu oraz do skorzystania z naszych usług, których zakres obejmuje m.in.:

 • czyszczenie posadzki betonowej,
 • usuwanie plam na posadzkach żywicznych,
 • konserwację oraz polimeryzację podłóg,
 • chemiczne i maszynowe czyszczenie posadzek,
 • usuwanie starych powłok,

a także wiele więcej! Zapraszamy po wycenę oraz do umówienia terminu i pozostałych szczegółów współpracy.

Czytaj więcej

 

CLEANER – więcej niż czyszczenie posadzki betonowej

Oferujemy konserwowanie, impregnację oraz doczyszczanie posadzek wykonanych ze wszystkich najpopularniejszych materiałów: od kamienia i betonu, gres, aż po PCV i czyszczenie posadzek żywicznych. Profesjonalna konserwacja podłóg przemysłowych to warunek ich długowieczności oraz bezpiecznego użytkowania.

Wybierając nasze usługi, zyskujesz:

 • gwarancję maksymalnej czystości – nasza firma od lat z sukcesami wykonuje zlecenia, przy których konkurencja się poddaje,
 • w pełni bezpieczną usługę – wykonując mycie posadzek betonowych lub czyszczenie posadzek żywicznych, dbamy, by ich stan ich powierzchni pozostał nienaruszony,
 • trwałe zabezpieczenie podłogi – zlecając nam czyszczenie posadzek przemysłowych połączone z ich konserwacją, zyskujesz solidną i odporną na uszkodzenia powierzchnię na długie lata.

Profesjonalne mycie posadzek przemysłowych

Sekret skuteczności naszych zabiegów pielęgnacyjnych tkwi w doborze odpowiednich do danej powierzchni środków czyszczących oraz konserwujących. Stosowanie markowej chemii do czyszczenia posadzek żywicznych, gresu czy podłóg betonowych to gwarancja Twojej satysfakcji i maksymalnego efektu czystości na lata.

Doczyszczanie posadzek i likwidacja plam

Uporczywe plamy na posadzce żywicznej, których nie da się usunąć poprzez zwykłe czyszczenie? W CLEANER mamy na nie sposób! Zajmujemy się nie tylko likwidacją trudnych zabrudzeń, ale również usuwaniem starych powłok, farb i lakierów.

Czyszczenie posadzek żywicznych i polimeryzacja

Po zakończeniu czyszczenia posadzki, w celu jej zabezpieczenia oraz zwiększenia parametrów użytkowych, wykonujemy impregnację połączoną z aplikacją ciekłego polimeru. Tworzy on na powierzchni idealnie gładką strukturę o antypoślizgowych właściwościach, pozwalającą utrzymywać wytrzymałość i mechaniczną odporność podłogi, dodatkowo przedłużając jej żywotność.

CLEANER – kompleksowe mycie posadzek przemysłowych

Interesuje Cię kompleksowe i profesjonalne doczyszczanie posadzek lub ich konserwacja? Zleć nam czyszczenie posadzki betonowej, usuwanie plam z podłóg żywicznych lub dowolną, inną usługę. Potrzebujesz wsparcia lub chcesz otrzymać wycenę usługi? Skontaktuj się z naszym biurem – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.