Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

07.12.2020

Ekologia

Ekologia

Czyste i pachnące biuro, jest wizerunkiem każdej Firmy. Biorąc pod uwagę, że obowiązki służbowe wykonujemy przez średnio 2000 godzin rocznie, szczególną troską należy objąć środowisko, w którym pracujemy, dlatego wybór firmy sprzątającej to jedna z kluczowych decyzji pomagająca w osiągnięciu sukcesu.

Dla Firmy CLEANER Sp z o. o. sprzątanie to coś więcej, to przede wszystkim szereg rozwiązań związanych z ochroną środowiska. W obecnych czasach utrzymanie czystości przy zastosowaniu środków chemicznych całkowicie biodegradowalnych, bezpiecznych dla środowiska jest priorytetem.

Mamy cel – Ekologiczna firma sprzątająca CLEANER Sp z o. o.

Dążymy do doskonałości, zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności. Wdrażamy konkretne rozwiązania, które chronią środowisko naturalne. Koncentrujemy się na rozwiązaniach najbardziej ekonomicznych i bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Ograniczamy generowanie odpadów. W swojej pracy wykorzystujemy atestowane preparaty i środki chemiczne, przy czym zawsze zwracamy uwagę na odpowiednie certyfikaty i skład produktu.

Nowoczesne technologie sprzątania, bezpieczne, ekologiczne preparaty, trójkolorowy system ściereczek do sprzątania, elegancki i nowy sprzęt, estetyczne stroje służbowe ekipy sprzątającej – wszystko to wspiera proces nowoczesnej i profesjonalnie zarządzanej usługi porządkowej.

Przeczytaj również

22.12.2020

Cechy dobrej firmy sprzątającej

Jeżeli podjęliście Państwo decyzję o powierzeniu utrzymania czystości w swojej firmie zewnętrznej firmie sprzątającej, wybór nie może być przypadkowy. (...)

22.12.2020

Dezynfekcja w dobie pandemii

Pojawienie się wirusa COVID 19 spowodowało, że zwróciliśmy większą uwagę na nasze zdrowie. Obecnie wszyscy zdają sobie sprawę, że jesteśmy wszędzie (...)