Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

Ozonowanie i dezynfekcja pomieszczeń

W celu zwiększenia bezpieczeństwa firma Cleaner Sp. z o. o. zaleca szczególną dbałość o higienę oraz stosowanie się do procedur nałożonych przez Ministerstwo Zdrowia poprzez częstą dezynfekcję powierzchni i pomieszczeń.

Oferujemy ozonowanie biur, archiwów, open space-ów, sklepów, magazynów oraz innych pomieszczań zamkniętych. Dysponujemy nowym sprawdzonym sprzętem i doświadczonym zespołem pracowników. Nasze generatory ozonu posiadają europejskie certyfikaty, a sama usługa ozonowania pomieszczeń odbywa się pod nadzorem wyszkolonego pracownika. Czas reakcji na zgłoszenie z naszej strony to 24 godziny.

Umawiamy dogodne terminy, oferujemy bardzo rozsądne ceny, usługę ozonowania wykonujemy także po standardowych godzinach pracy. Ozon dotrze w każdy zakamarek, jest bezpieczny dla ludzi, ulatnia się po około 30 minutach od zastosowania, pozostawiając otoczenie zdezynfekowane i bezpieczne. Podczas ozonowania biura, jeśli w Państwa placówce jest klimatyzacja (siedlisko pleśni i grzybów), ulega ona równoczesnemu odkażeniu.

Ozonowanie pomieszczeń takich jak biura, sklepy i magazyny wykonamy dla Państwa w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, lub innym mieście, w którym Państwo prosperujecie.

Ozonowanie jest bardzo skuteczną metodą w walce z niebezpiecznym wirusem COVID-19 oraz jego groźnymi mutacjami. Dzięki zastosowaniu ozonu będą mieli Państwo pewność, że wykorzystali wszelkie dostępne metody, aby zadbać o bezpieczeństwo w swojej firmie. Zabieg ozonowania zalecamy przeprowadzić raz na 3 miesiące.

Czekamy na kontakt!

Ważne informacje:

  • Ozon jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych
  • Czyszczenie pomieszczeń z zastosowaniem ozonu jest dużo bardziej efektywne niż odkażanie tradycyjne z zastosowaniem środków chemicznych. Ozon nie pozostawia po sobie śladów (jak w przypadku metody zamgławiania) czy lepkiego filmu na powierzchni (w przypadku zastosowania środków chemicznych), wyczuwalny jest jedynie zapach jak po burzy
  • Ozonowanie oczyszcza również filtry w klimatyzatorach i zabija roztocza
  • Ozonowanie jest bezpieczne dla ludzi, trzeba jednak zachować środki ostrożności
  • Istnieją naukowo potwierdzone dowody, że w wysokich stężeniach ozon może skutecznie przyczyniać się do eliminacji ze środowiska wnętrz bakterii, grzybów, a także wirusów takich jak: wirus Polio, wirus Norwalk, parwowirusy czy wirusy HAV i HBV. Jest to jeden ze sposobów walczenia z następstwami każdej nowej wersji wirusa
  • Ozon posiada działanie wirusobójcze i bakteriobójcze, jego działanie jest przynajmniej 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chlor

Ozonowanie pomieszczeń – dlaczego warto?

Oprócz wymienionych już zalet, należy zwrócić uwagę na wyjątkową precyzję oczyszczania pomieszczeń z wirusów, bakterii i grzybów. Tradycyjne metody czyszczenia mogą sobie z nimi nie poradzić, a w najlepszym przypadku zajmą dużo więcej czasu i pochłoną więcej środków. Tymczasem dezynfekcja pomieszczeń przy pomocy ozonu obejmie nawet trudno dostępne miejsca. Mowa m.in. o różnego rodzaju zakamarkach czy szczelinach, w których nie zmieszczą się standardowe narzędzia. Ozonowanie wnika nawet w strukturę tapicerowanych elementów wyposażenia. To jednak nie wszystko. Gaz bez problemu dostaje się do systemu kanalizacji oraz wentylacji, dzięki czemu podczas ozonowania pomieszczenia dezynfekowana jest przy okazji klimatyzacja. Właśnie tam gromadzą się szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Ozonowanie pomieszczeń eliminuje potrzebę zamawiania osobnej usługi związanej z okresową pielęgnacją klimatyzacji.

Ozon to także dobry sposób na ochronę przed szkodnikami. Dezynfekcja pomieszczeń zabezpiecza przed zalęgnięciem się moli, karaluchów, mrówek, a nawet gryzoni. Dla niewielkich organizmów gaz potrafi być silnie trujący, co doprowadza do ich szybkiego wytępienia.

Do tego dochodzi jeszcze eliminacja nieprzyjemnych zapachów. Dotyczy to zwłaszcza dymu tytoniowego, ale też stęchlizny powstałej wskutek wilgoci czy spalenizny. W ten sposób można pozbyć się też odoru zwierząt (nie tylko domowych).

Czytaj więcej

Ile kosztuje dezynfekcja pomieszczeń?

Ozonowanie jest nie tylko skuteczne, ale również tańsze od chlorowania. To efekt szczególnej wydajności metody oraz szybkości działania. Na dodatek ozonowanie pomieszczeń wyceniamy w sposób indywidualny. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim wymiary obiektu i różnego rodzaju usługi dodatkowe, jeśli tylko klient sobie tego zażyczy.
Zachęcamy wobec tego do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Zapewniamy, że profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń specjalnie przygotowanym do tego ozonem spełni wszelkie oczekiwania. Przy okazji doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania w tym zakresie.