Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

Sprzątanie hal produkcyjnych i przemysłowych

CLEANER Sp. z o.o. – profesjonalne i kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych

Realizowane we współpracy z firmą CLEANER sprzątanie hal przemysłowych pozwala osiągać wiele korzyści. Zadaniem firmy sprzątającej jest utrzymanie w czystości przede wszystkim posadzki w strefie składowania, dostaw i produkcyjnej. Należy pamiętać, że utrzymanie należytego porządku ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo pracowników.

Brak dobrej organizacji w sprzątaniu przyczynia się do powstania zaniedbań i nawarstwiania brudu, co podwyższa koszty sprzątania i zużycia środków chemicznych.

Systematyczne i efektywne mycie, czyszczenie i porządkowanie hal przemysłowych, a także pomieszczeń przynależnych do hali (biura, pomieszczenia socjalno-sanitarne) pozwala regularnie pozbywać się zalegających zanieczyszczeń. Doczyszczenie posadzki na hali magazynowej może odbywać się na różne sposoby. W zależności od zabrudzeń i rodzaju posadzki stosujemy maszynowe doczyszczenie powierzchni posadzki maszyną czyszcząco-myjącą z odpowiednio dobraną gradacją padu. Ten sposób pozwala na podstawową pielęgnację podłogi.

Możemy również zastosować maszynowe doczyszczanie posadzki maszyną szorującą jednotarczową (szorowarką), a następnie zebrać pozostałe zanieczyszczenia maszyną myjącą lub odkurzaczem. Szorowarka dokładniej i bardziej inwazyjnie potraktuje strukturę posadzki. Dobór odpowiedniej metody czyszczenia zawsze poprzedzamy wizytą u klienta.

Wyceń usługę

Jakie konkretnie usługi może obejmować sprzątanie hal produkcyjnych w wykonaniu firmy CLEANER?

  • doczyszczanie posadzki (mycie, doczyszczanie po rozlanych substancjach),
  • mycie/odkurzanie ścian, jeśli wykonane są z kaset ściennych powlekanych,
  • malowanie ścian betonowych,
  • mycie bram (ramp) przemysłowych zastosowanych jako zewnętrzne zamknięcie hali magazynowej,
  • mycie/odkurzanie słupów,
  • odkurzanie regałów,
  • odkurzanie wiszących lamp,
  • usuwanie pasów technicznych,
  • polimeryzacja, konserwacja posadzek.

Cykliczne i skrupulatnie przeprowadzane sprzątanie hali produkcyjnej umożliwia natomiast utrzymanie zaplecza technicznego w dobrej kondycji. Dzięki naszej usłudze zminimalizują Państwo częstotliwość zarówno małych, stosunkowo niegroźnych usterek, jak i tych poważniejszych, mogących realnie zagrażać pracownikom. Ponadto wydłużą Państwo żywotność urządzeń oraz istotnie ograniczą kosztowne w swoich konsekwencjach przestoje. Na opłacalność oferowanej usługi przekłada się już zatem sama eliminacja tego ostatniego czynnika, wiążącego się z opóźnianiem przebiegu realizowanych w przedsiębiorstwie procesów, a nierzadko nawet zupełnego paraliżu.

Jeżeli zainteresowały Państwa korzyści, które zapewnia czyszczenie hal produkcyjnych w naszym wykonaniu, gorąco zachęcamy do zapoznania się dostępnymi poniżej szczegółowymi informacjami na ten temat.

Gruntowne sprzątanie oraz mycie hal produkcyjnych – w jaki sposób działamy?

Profesjonalne czyszczenie hal produkcyjnych to trudne zadanie. Mimo że w teorii jest to proces możliwy do przeprowadzenia we własnym zakresie, przez osoby niezajmujące się tego typu czynnościami na co dzień, w praktyce stanowczo to odradzamy. Z jednej strony z uwagi na bezpieczeństwo samych sprzątających, z drugiej ze względu na efektywność oraz opłacalność sprzątania.

Sprzątanie hali produkcyjnej wymaga bowiem od osób, które je wykonują, dużego doświadczenia, odpowiednich umiejętności oraz rzetelnej wiedzy w zakresie doboru technik czyszczenia i środków chemicznych właściwych w stosunku do specyfiki określonych powierzchni czy maszyn. Oprócz tego wiąże się także z koniecznością dostępu do nowoczesnego specjalistycznego sprzętu, który ułatwia szybkie i sprawne przeprowadzenie prac. To z kolei stanowi element niezbędny, aby zminimalizować wydatki związane z całością operacji.

W firmie CLEANER wykonujemy każde zlecenie na mycie hal produkcyjnych, bazując na własnym parku maszynowym i przy udziale wysokokwalifikowanego personelu. Fakt ten w połączeniu z możliwością pozyskiwania wysokiej jakości chemii czyszczącej o wiele taniej, niż jest to możliwe dla osób spoza branży, przekłada się na skrajnie zredukowane koszty po Państwa stronie.

Czytaj więcej

Czyszczenie hal produkcyjnych przez zespół CLEANER Sp. z o.o. – co jeszcze nas wyróżnia?

Oszczędność kosztów to tylko jedna z uzyskiwanych przez Państwa korzyści związanych z powierzeniem nam utrzymywania porządku, a przez to również bezpieczeństwa w ramach Państwa hali produkcyjnej. Spośród pozostałych, niemniej ważnych, wymienić należy ponadto wygodę oraz gwarancję najwyższej jakości usług.

Wspomniane powyżej atuty wynikają z wielu różnych czynników. Przede wszystkim z faktu, iż dysponujemy własnym wewnętrznym działem kontroli jakości, który nieustannie troszczy się o utrzymywanie perfekcyjnego standardu, jeśli chodzi o sprzątanie hal przemysłowych naszych klientów. Ponadto wszelkie podejmowane przez nas działania podlegają procesowi skrupulatnego planowania przed przystąpieniem do ich realizacji. W zachowaniu terminowości pomaga nam z kolei indywidualny w przypadku każdego kontrahenta harmonogram prac, a także starannie dopracowany i niezawodnie działający system zastępstw pracowników na czas ich zwolnień lekarskich czy też urlopów. Oprócz tego możemy pochwalić się również pełną gotowością do wykonywania wszelkiego rodzaju komplementarnych usług specjalistycznych, wykraczających poza samo czyszczenie hal produkcyjnych. W tym zakresie zapewniamy dużą elastyczność i możliwość precyzyjnego dostosowania się do Państwa indywidualnych potrzeb.

Na koniec warto wspomnieć o jeszcze jednym aspekcie, związanym z bezpieczeństwem realizowanych przez nasz personel zadań. Jest nim mianowicie fakt, iż CLEANER Sp. z o.o. bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wszelkie podejmowane przez swoich pracowników działania, a zatem również za wszystkie potencjalnie mogące pojawiać się błędy. Podejmując z nami współpracę, mają Państwo zatem pewność, że sprzątanie hali produkcyjnej Państwa firmy wykonamy w sposób nie tylko korzystny cenowo, ale również bezpieczny, profesjonalny oraz w pełni korespondujący z Państwa oczekiwaniami.

Jeżeli chodzi o czyszczenie hal przemysłowych, obok bezpieczeństwa i wysokiej jakości prac, kluczowa jest dla nas również kompleksowość działania.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że realizowane przez nas sprzątanie hal przemysłowych każdorazowo odbywa się przy zastosowaniu metod starannie dobranych w odniesieniu do specyfiki określonego przedsiębiorstwa. Jeśli chodzi np. o podłogi, czyszczenie hal produkcyjnych – w zależności od dostępności przestrzeni – możemy przeprowadzić metodą mopowania lub za pośrednictwem specjalistycznej, przeznaczonej do tego celu maszyny. Dodatkowo, w przypadku gdy dana posadzka ma jednolitą strukturę (jak jest m.in. z wykładzinami PVC, betonem czy winylem), czynność porządkowe możemy zwieńczyć również akrylowaniem.

W razie potrzeby bezproblemowo jesteśmy w stanie wykonać również czyszczenie hal przemysłowych realizowane na wysokościach oraz w obrębie wszelkich pozostałych trudnodostępnych przestrzeni.

CLEANER Sp. z o.o. – cennik usług

Jako że sprzątanie hal produkcyjnych jest przedsięwzięciem wieloetapowym, skomplikowanym i precyzyjnie dostosowywanym do specyfiki konkretnego zakładu, w ramach naszej firmy nie funkcjonuje jeden stały cennik podsumowujący koszty wszystkich możliwych do wykonania w tym zakresie prac. W zamian proponujemy jednak rzetelną, bezpłatną, w pełni indywidualną oraz błyskawicznie dokonywaną wycenę. Aby ją uzyskać, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailowo lub za pośrednictwem przeznaczonego do tego celu formularza.

Jeżeli zatem zainteresowała Państwa możliwość powierzenia nam do sprzątania hali produkcyjnej należącej do Państwa firmy, serdecznie zapraszamy do zgłoszenia się do nas – z chęcią wyślemy spersonalizowaną wycenę. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu.