Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

Sprzątanie biur w Łodzi

Firma sprzątająca CLEANER Sp. z o. o. oferuje szeroki wachlarz usług utrzymania czystości w przestrzeniach biurowych na terenie Łodzi. Nasze zróżnicowane usługi są dostosowane pod indywidualne potrzeby i harmonogram pracy biura. Charakteryzuje nas pełna elastyczność oraz sprostanie nawet największym wymaganiom. Wykonujemy nasze usługi w systemach zmianowych, dniach wolnych od pracy, jak również dziennie oraz wieczorowo.

Sprzątanie biur w Łodzi to takie działania, jak m.in. sprzątanie posadzek, pielęgnacja roślin, dbanie o czystość kuchni, higienę toalet czy dezynfekcja przestrzeni użytkowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również szereg usług dodatkowych, takich jak mycie okien, pranie wykładzin, ozonowanie pomieszczeń czy pranie mebli tapicerowanych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ rozumiemy, że sprzątanie biur jest kwestią kompleksową. Wykonujemy nasze usługi zgodnie z Państwa preferencjami, dostosowując się do podanych wytycznych. Stawiamy na przeszkolony i doświadczony zespół, który z dbałością o detale przeprowadzi kompleksowe usługi sprzątające w Państwa przestrzeni biurowej.

ZOBACZ USŁUGI