Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

Skuteczne pranie dywanów i tapicerek z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, nawet w regularnie odkurzanych wykładzinach i tapicerkach bardzo często gromadzą się różnego rodzaju zanieczyszczenia oraz roztocza, które można usunąć przede wszystkim podczas prania poszczególnych materiałów w wysokiej temperaturze lub z wykorzystaniem dobrze dobranych środków chemicznych. Dlatego też w naszej firmie CLEANER oferujemy pranie dywanów i tapicerek dopasowane do rodzaju tkanin czy posadzki, na której położona jest wykładzina, oraz do pojawiających się na niej zabrudzeń. Z kolei w przypadku czyszczenia tapicerek zwracamy szczególną uwagę na to, aby nie naruszyć delikatnej struktury materiału i nie wpłynąć negatywnie na trwałość poszczególnych mebli.

Wyceń usługę

SPECJALISTYCZNA USŁUGA PORZĄDKOWA, KTÓRĄ WYKONUJEMY DLA NASZYCH KLIENTÓW:

  • Pierzemy wykładziny na powierzchniach biurowych
  • Pierzemy i dezynfekujemy meble tapicerowane (krzesła przybiurkowe, fotele, sofy, podmeetengi)
  • Stosujemy profesjonalne, atestowane, bezpieczne i sprawdzone środki chemiczne

Czyszczenie wykładzin i tapicerek – kiedy warto się na nie zdecydować?

Proponowane przez nas czyszczenie wykładzin w obiektach biurowych okazuje się idealnym wyborem dla przedsiębiorców, którym zależy na utrzymaniu biura w czystości i tym samym na zwiększeniu efektywności zatrudnionych osób. Dzieje się tak, ponieważ czysta oraz odświeżona przestrzeń sprzyja skupieniu i ułatwia szybkie wykonanie poszczególnych obowiązków. Co więcej, pranie wykładzin biurowych pozwala pozbyć się z ich powierzchni kurzu oraz roztoczy, które bardzo często stają się powodem alergii objawiających się katarem, łzawieniem oczu czy nawet dusznościami, uniemożliwiając tym samym pracę w biurze.
Oprócz tego warto wspomnieć, że regularne czyszczenie dywanów i tapicerek to opłacalna inwestycja w wizerunek firmy – szczególnie wtedy, kiedy do biura przychodzą potencjalni klienci lub przyszli partnerzy biznesowi. Wówczas zadbane powierzchnie stają się wizytówką przedsiębiorstwa i świadczą o większym szacunku do drugiej osoby. Dlatego też proponowane przez nas czyszczenie wykładzin odbywa się w godzinach dopasowanych do potrzeb i trybu pracy danego biura, czyli najczęściej rano, wieczorem lub w weekend. Dzięki temu pranie wykładzin dywanowych lub tapicerek nie zakłóca codziennej pracy, a wyczyszczone powierzchnie mają czas, żeby wyschnąć.

Czytaj więcej

Czym wyróżnia się proponowane przez nas pranie wykładzin i tapicerek?

W naszej firmie dbamy o skuteczne i dokładne pranie wykładziny lub tapicerki, co sprawia, że przez długi czas prezentują się one jak nowe oraz wyróżniają się idealną czystością. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, korzystamy z nowoczesnych technologii usprawniających sprzątanie oraz z odpowiednio dobranych środków, które nie zniszczą danego materiału. Warto przy tym wspomnieć, że w zależności od potrzeb i od rodzaju powierzchni oferujemy czyszczenie wykładziny dywanowej na sucho, na mokro lub za pomocą pianowania. Zajmujemy się również dezynfekcją mebli, przede wszystkim w takich miejscach jak sale konferencyjne czy recepcje. Zapewniamy ponadto dogodne dla przedsiębiorców terminy oraz brak spóźnień, które mogłyby negatywnie wpłynąć na pracę całego biura. Dzięki temu od wielu lat współpracujemy z największymi markami i zdobywamy liczne referencje.