Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

Sprzątanie obiektów

Jesteśmy firmą, która traktuje sprzątanie obiektów w sposób kompleksowy, uwzględniając rozmaite potrzeby naszych klientów. CLEANER Sp. z o.o. przejmuje na siebie wszelkie zadania związane ze sprzątaniem obiektów handlowych, biurowych czy przemysłowych, dostosowując się do specyfiki i harmonogramu operacyjnego w danym przedsiębiorstwie. Outsourcing usług sprzątających do specjalistycznej firmy zewnętrznej to idealny sposób na optymalizację kosztów. Nawiązanie współpracy z firmą CLEANER sprawia, że sprzątanie obiektów staje się tańsze o około 25% każdego miesiąca. Dysponujemy nowoczesną technologią, wykwalifikowaną kadrą, a także profesjonalnymi środkami czystości. Naszym klientom oferujemy konkurencyjne ceny, zaopatrując ich w takie środki jak mydło w płynie/piance, ręczniki papierowe, ręczniki kuchenne, papier toaletowy, odświeżacze powietrza, kostki i sól do zmywarek czy specjalistyczne płyny do czyszczenia laptopów. Naszą podstawową ofertę rozszerzamy także o usługi specjalistyczne, do których należy ozonowanie gabinetów, pranie wykładzin, mycie okien, pranie wykładzin i mebli tapicerowanych i dezynfekcja pomieszczeń. Firma CLEANER posiada status Zakładu Pracy Chronionej, a nasi klienci mogą uzyskać ulgę we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zapewniamy comiesięczny odpis od składek odprowadzanych na PFRON. Zespół sprzątający CLEANER posiada kompetencje do realizacji wielu wyzwań. Każdy etap współpracy jest nadzorowany przez kierownika obiektu, który dostosowuje harmonogram sprzątania do specyficznych wymogów w danej placówce.

Wyceń usługę

USŁUGI PORZĄDKOWE, KTÓRE PROFESJONALNIE WYKONUJEMY DLA NASZYCH KLIENTÓW:

 • Sprzątamy, czyścimy, myjemy i odkurzamy posadzki
 • Czyścimy biurka Pracowników
 • Sprzątamy strefy relaksu, chillroomy
 • Znosimy naczynia z biurek Pracowników
 • Ładujemy i rozładowujemy zmywarki
 • Pielęgnujemy rośliny
 • Dbamy o higieniczną czystość toalet
 • Kupujemy i dostarczamy artykuły higieniczne
 • Uzupełniamy materiały higieniczne
 • Dbamy o ład i porządek w kuchniach i jadalniach
 • Dbamy o higieniczną czystość i świeżość stref okołoprodukcyjnych (szatnie, sanitariaty)

Zakres oferty firmy CLEANER

Świadczymy profesjonalne usługi porządkowe dla klientów z różnych branż. Zajmujemy się myciem i odkurzaniem posadzek, czyszczeniem biurek pracowniczych, sprzątaniem stref relaksu w budynkach korporacji, czy pielęgnacją roślin. Przejmujemy na siebie obowiązki znoszenia naczyń z biurek pracowników, a następnie załadowywania i rozładowywania zmywarek. Zadbamy o ład i porządek w kuchniach i jadalniach, zapewniając także higieniczną czystość i świeżość stref okołoprodukcyjnych (szatnie, sanitariaty). Nawiązując z nami współpracę, zyskujesz gwarancję dostarczenia artykułów higienicznych do toalet i przestrzeni kuchennej.

Sprzątanie obiektów przemysłowych

Proponujemy klientom specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych, takich jak magazyny czy hale produkcyjne, zdając sobie sprawę z różnych wymagań w tego typu obiektach. Naszą ofertę na sprzątanie obiektów przemysłowych realizujemy z wykorzystaniem zaawansowanego sprzętu. Pracownicy delegowani do przedsiębiorstw przemysłowych przechodzą dedykowane szkolenie, które pomoże im działać efektywnie i bezpiecznie.

Czytaj więcej

Usługi porządkowe w obiektach biurowych

Proponujemy kompleksowe usługi porządkowe w obiektach biurowych, gwarantujące dyskrecję i dbałość o mienie. Czyścimy przestrzeń biurową z najdrobniejszych pyłów, pomagając tym samym utrzymać zdrowe środowisko pracy. Nasze zadania wykonujemy w godzinach odpowiednich dla klienta, dzięki czemu sprzątanie nie zakłóca codziennej aktywności w biurze.

Sprzątanie obiektów sportowych

W ofercie firmy CLEANER znajdą Państwo również sprzątanie obiektów sportowych, wyróżniających się ogromną powierzchnią użytkową i wymagających skoordynowanych działań ekipy porządkowej. Nasz zespół sprzątający, wspierany przez nowoczesny sprzęt, wyróżnia się ponadprzeciętną efektywnością. Oferujemy krótkie terminy realizacji usługi, przygotowując obiekt sportowych do kolejnego wydarzenia.

Sprzątanie obiektów cennik – czynniki wpływające na wycenę usługi

W przypadku usługi takiej jak sprzątanie obiektów cennik ma charakter bardzo indywidualny. Wycena następuje po przekazaniu nam konkretnych informacji o zleceniu. Na koszt ostateczny wpływa przede wszystkim powierzchnia do sprzątania i częstotliwość czyszczenia, ilość użytych środków, a także specjalistyczne wymagania związane z konkretnym obiektem. Firma CLEANER opiera swoją renomę na rzetelności, dokładności i transparentności. Współpraca z nami to gwarancja doskonałej czystości w miejscu pracy, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort pracy.