Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

Mycie okien

Usługi specjalistyczne wykonuje nasza Brygada Operacyjna pod nadzorem Kierownika Operacyjnego. Wszyscy pracownicy to wykwalifikowany i wyszkolony personel profesjonalnie przygotowany i odpowiednio wyposażony do pracy, który posiada konieczne uprawnienia i badania wysokościowe. Ustalamy dogodne dla Klienta terminy realizacji.

Wyceń usługę

SPECJALISTYCZNA USŁUGA PORZĄDKOWA, KTÓRĄ WYKONUJEMY DLA NASZYCH KLIENTÓW:

  • Myjemy okna, przeszklenia, całe szklane ściany wewnątrz biur
  • Myjemy okna na dużych wysokościach
  • Myjemy całe przeszklone ściany elewacyjne
  • Stosujemy profesjonalne, atestowane, bezpieczne i sprawdzone środki chemiczne

Profesjonalne mycie okien na różnych wysokościach — czym powinno się wyróżniać?

Mimo że przeszklone powierzchnie prezentują się niezwykle nowocześnie i sprawiają, że wnętrza wydają się optycznie większe oraz lepiej oświetlone, w przypadku różnego rodzaju zabrudzeń często tracą na swoim estetycznym wyglądzie. Dlatego też niezwykle ważne okazuje się regularne i profesjonalne mycie okien z wykorzystaniem środków oraz urządzeń, które skutecznie usuną zanieczyszczenia i nie pozostawią po sobie smug. Warto jednak wspomnieć, że niekiedy dużym utrudnieniem sprawnego mycia okien okazuje się ich powierzchnia oraz wysokość — szczególnie wtedy, gdy czyszczenie dotyczy wysokich budynków lub okien, które zajmują całą ścianę. To sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnych firm zajmujących się myciem okien na wysokości.

Czytaj więcej

Jak przebiega proponowane przez nas mycie okien?

W zależności od potrzeb poszczególnych klientów oferujemy zarówno czyszczenie okien o dużej powierzchni, jak i mycie na wysokości, często nazywane również alpinistycznym. W tym celu korzystamy ze specjalnych zabezpieczeń oraz przestrzegamy wszystkich zasad BHP, dzięki czemu prace przebiegają sprawnie i w bezpieczny dla każdego sposób. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku takiej usługi jak wysokościowe mycie okien stosujemy nie tylko sprawdzone środki chemiczne, ale także nowoczesne technologie pojawiające się w profesjonalnych urządzeniach przeznaczonych do czyszczenia tego typu powierzchni. W efekcie powierzchnia umytych okien wyróżnia się brakiem trudnych do usunięcia zanieczyszczeń i smug.
Oferując mycie okien alpinistyczne, zwracamy również dużą uwagę na to, aby przeszklone powierzchnie wyróżniały się nienagannym wyglądem przez długi czas. Dlatego też korzystamy z wysokiej jakości środków chemicznych, które tworzą na powierzchni okien śliską powłokę zabezpieczającą szkło przed osadzaniem się różnego rodzaju zanieczyszczeń. To sprawia, że wysokościowe mycie okien okazuje się inwestycją na dłuższy czas i pozwala cieszyć się ich nienagannym wyglądem przez wiele tygodni.

Dlaczego warto zainwestować w regularne mycie okien?

Znajdujące się w biurach okna mają bardzo duży wpływ na wygląd całego wnętrza. Warto przy tym pamiętać, że zanieczyszczenia pojawiają się na powierzchni okna stopniowo, co sprawia, że dla osób, które przebywają w biurze na co dzień, nie są one zbyt dobrze widoczne. Mimo to, gdy biuro odwiedzi klient lub partner biznesowy, brudne okna często zwracają na siebie uwagę i mają negatywny wpływ na wizerunek całego przedsiębiorstwa. Co więcej, na oknach, szczególnie w ich zakamarkach, często gromadzi się kurz, który może wywoływać u niektórych pracowników reakcję alergiczną i tym samym obniżać efektywność całego zespołu. Dlatego też podczas mycia okien zwracamy dużą uwagę na to, aby dokładnie wyczyścić nie tylko szkło, ale również ramy okna i wszystkie trudno dostępne zakamarki. Dzięki temu po skończonych pracach wnętrze sprawia wrażenie jaśniejszego i niezwykle czystego, co pomaga w koncentracji oraz w sprawnym wykonywaniu przydzielonych zadań.