Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

Sprzątanie biur

Cleaner Firma Sprzątająca może zadbać o pozytywny wizerunek Państwa firmy. Zapewnimy ład i porządek w sektorze biurowym, strefie relaksu, toaletach i łazienkach. Zadbamy o Państwa taras, ogródek zewnętrzny i trawnik. Oferujemy usługę sprzątania biura w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu lub w innym miejscu w którym prowadzicie Państwo swoją działalność. Oferujemy sprzątanie biur w miastach w całej Polsce. Jesteśmy wiarygodną firmą porządkową z olbrzymim doświadczeniem, nasza działalność trwa nieprzerwanie od 27 lat.

W zależności od Państwa potrzeb zapewnimy serwis dzienny, serwis wieczorny lub sprzątanie zasadnicze. Świadczymy usługi sprzątania biur w systemie zmianowym oraz w dni wolne. Oferujemy nasze wsparcie podczas eventów oraz ważnych wydarzeń w Państwa firmie. Jesteśmy bardzo elastyczni, bowiem profesjonalne sprzątanie biur to usługa wyjątkowa i w pełni indywidualna.

Nasza oferta sprzątania biur jest kompleksowa, wykonujemy także usługi specjalistyczne i niestandardowe. Jesteśmy po to, aby przygotować dla Państwa taką propozycję współpracy, która będzie w pełni satysfakcjonująca.

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie przygotowanie, nad każdym zleceniem czuwa dedykowany koordynator. Do sprzątania biur używamy wyłącznie najlepszych środków czyszczących, które są bezpieczne dla środowiska. Wykorzystujemy w pracy wysokiej jakości sprzęt, posiadamy własny serwis naprawczy i zaplecze maszynowe.

Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług porządkowych w Państwa biurze.

Umów się na wycenę

Nasza oferta:

 • Sprzątamy, czyścimy, myjemy i odkurzamy posadzki
 • Czyścimy biurka pracowników
 • Sprzątamy strefy relaksu, chillroomy
 • Znosimy naczynia z biurek
 • Pielęgnujemy rośliny
 • Dbamy o higieniczną czystość toalet
 • Kupujemy i dostarczamy artykuły higieniczne
 • Uzupełniamy materiały higieniczne
 • Dbamy o ład i porządek w kuchniach i jadalniach
 • Ładujemy i rozładowujemy zmywarki
 • Dezynfekujemy i ozonujemy

Usługi specjalistyczne:

 • Mycie okien i przeszkleń
 • Odkurzanie żaluzji
 • Pranie wykładziny
 • Pranie i dezynfekcję mebli tapicerowanych
 • Odkurzanie lamp wiszących i wszystkich elementów pod sufitem
 • Dezynfekcja stref okołodotykowych (klamki, uchwyty, włączniki, itp.)
 • Ozonowanie pomieszczeń
 • Doczyszczanie maszynowo posadzki z płytek, z żywicy
 • Nałożenie ochronnej powłoki polimerowej

Cennik sprzątania biur – czynniki wpływające na końcową wycenę

Mnogość czynności wykonywanych w ramach kompleksowej usługi sprzątania uniemożliwia stworzenie schematycznej wyceny. Każda firma lub instytucja, która korzysta z pakietu usług sprzątających, wyróżnia się własną specyfiką i odmiennymi potrzebami. Wymienione powyżej usługi specjalistyczne to jedynie przykłady dla obszernej oferty firmy CLEANER, podejmującej się każdego wyzwania.

Sprzątanie firm obfituje w niestandardowe zlecenia, wymagające zaangażowania dodatkowego personelu i zastosowania nowoczesnego sprzętu. Specyfika wielu branż generuje konieczność przejścia specjalistycznych szkoleń, dzięki którym pracownicy firmy sprzątającej będą mogli bezpiecznie poruszać się po terenie zakładu. Zatem pierwszym czynnikiem, który determinuje cennik usługi sprzątania, jest zakres prowadzonych prac.

Kolejnym pozostaje ich częstotliwość. Jeśli klient jest zainteresowany nawiązaniem stałej współpracy, cena realizacji pojedynczych zadań ulega obniżeniu. Większość korporacji, zakładów produkcyjnych, magazynów i sklepów wielkopowierzchniowych potrzebuje stałej obecności personelu sprzątającego. Specyfika tego typu działalności generuje tak duże zapotrzebowanie na usługi czyszczenia, że oferta firmy sprzątającej musi wychodzić naprzeciw tym wymogom. Jednorazowe sprzątanie w firmie generuje cennik oparty na czasie pracy, ilości niezbędnych materiałów oraz poziomie skomplikowania zlecenia. Współpraca na czas nieokreślony daje natomiast większe możliwości negocjacji cen. Największą prostotą wyróżnia się cennik sprzątania biur – miejsca te mają zazwyczaj stałą strukturę i podobny profil zapotrzebowania na usługi sprzątające. Sprzątanie firm obejmuje w tym przypadku mycie okien, czyszczenie dywanów, odkurzanie, czyszczenie toalet i uzupełnianie w nich środków higienicznych oraz usuwanie kurzu ze sprzętu biurowego.

Czytaj więcej

Sprzątanie w firmie – cennik usług w zależności od zastosowanych materiałów

Ważnym aspektem każdej usługi na sprzątanie w firmie pozostaje także rodzaj i ilość stosowanych detergentów. Cennik sprzątania biur najczęściej uwzględnia już konieczność zużycia określonej ilości detergentów. Firma sprzątająca biura pozostaje otwarta na indywidualne oczekiwania klientów, dając możliwość korzystania np. z ekologicznych środków czystości. Wówczas cena usługi będzie kształtować się w zależności od specyfiki danego detergentu. Mówiąc o środkach czystości, nie można pominąć kwestii sprzętowych. Niektóre czynności, takie jak np. mycie okien zewnętrznych w biurowcu, pociągają za sobą konieczność zastosowania specjalistycznych wysięgników. Firma sprzątająca biura ma dostęp do zaawansowanych odkurzaczy i pojazdów myjących podłogi, dzięki którym czyszczenie będzie przeprowadzone znacznie szybciej i efektywniej.

Profesjonalna firma sprzątająca biura – cennik i zakres oferty

Firma sprzątająca biura CLEANER realizuje kompleksowe usługi sprzątania dla korporacji i instytucji państwowych. Cennik sprzątania biur pozostaje zależny od całkowitej powierzchni poddawanej czyszczeniu. Największe biura mogą jednak liczyć na atrakcyjne zniżki. Szczególnie ciekawie prezentuje się oferta stałej współpracy. Wypracowanie planu działania pozwala efektywnie rozplanować proces sprzątania, co optymalizuje wydatki czasowe i materiałowe, a także korzystnie wpływa na końcową wycenę. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przeanalizują indywidualne oczekiwania i parametry danego biura. Mając na uwadze wspomniane powyżej czynniki (powierzchnia, zakres usług, częstotliwość i zapotrzebowanie na detergenty oraz artykuły higieniczne), nasza firma sprzątająca biura przygotowuje kompleksowy kosztorys usługi.

Nasz cennik sprzątania biur ma charakter modułowy – można go dowolnie modyfikować, dodając lub odejmując poszczególne elementy. Elastyczność w dostosowaniu parametrów oferty do specyficznych potrzeb klienta stanowi ważny aspekt w procesie maksymalizowania korzyści. Sprzątanie firm to oferta szyta na miarę oczekiwań, a finalny cennik jest wypadkową kilku powiązanych ze sobą składników.