Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

08.03.2021

Profesjonalna firma sprzątająca – czy jest potrzebna?

Profesjonalna firma sprzątająca – czy jest potrzebna?

W ZASADZIE TO DOBRE PYTANIE

Będąc właścicielem firmy, zatrudniając pracowników, należałoby również zapewnić maksymalnie higieniczne warunki pracy. Dlatego byłoby dobrze, żeby ktoś nam w firmie sprzątał.

Każdy z nas „produkuje” wokół siebie bałagan, który często bagatelizuje i zauważa dopiero wtedy, gdy urośnie do niebotycznych rozmiarów np. kosz ze śmieciami z tzw. „górką”, czy unoszący się z niego brzydki zapach. W zależności ile osób zatrudniamy, możemy pokusić się o wyznaczenie dyżurów porządkowych wśród swojej załogi. Jeśli to się nie sprawdzi, należy zastanowić się nad zatrudnieniem osoby a najlepiej profesjonalnej firmy porządkowej tylko do sprzątania. Podział obowiązków w naszej firmie staje się zadaniowy, czytelny. Każdy skupia się tylko na tym, co do niego należy i każdy przynosi zysk dla przedsiębiorstwa.

Pracownicy – realizują projekty generują zysk firmie, firma sprzątająca – kreuje czystość i porządek.

NIEWYMIERNE KORZYŚCI

Korzystając z usług profesjonalnej firmy porządkowej – tzw. outsourcing , nie musimy się martwić przede wszystkim o koszt zatrudnienia pracownika. Nie interesuje nas  organizacja zastępstw na czas urlopów czy zwolnień lekarskich. Wszystkim zajmuje się wykonawca usług porządkowych, to on śledzi na bieżąco trendy rynkowe dotyczące najnowszych rozwiązań stanowiących najlepszą i najkorzystniejszą opcję finansową dla swojego Klienta.

Oprócz organizacji serwisu porządkowego przez całą dobę, zapewnia również sprzęt:

✔odkurzacze,

✔wózki do sprzątania,

✔maszyny samojezdne,

✔maszyny ręczne,

✔itp.

Ponadto dostarcza, a nawet kupuje materiały higieniczne:

? papier toaletowy,

✔ ręczniki kuchenne,

? mydełka w płynie,

✔ płyny do naczyń,

✔ odświeżacze powietrza,

✔ profesjonalne, atestowane i dedykowane do odpowiednich powierzchni środki czystości,

✔ itd.

Służy swoim wsparciem i doświadczeniem podczas organizowanych eventów i ważnych wydarzeń w firmie.

PODSUMOWANIE

Profesjonalna firma sprzątająca zadba o wszystko. Odpowiadając zatem na pytanie z tematu blogu: TAK, jest potrzebna i stanowi naprawdę dobre rozwiązanie i wsparcie w każdej sytuacji.

Wzrost zainteresowania outsourcingiem szacuje się na rok 2004. Wprowadzenie outsourcing do firmy ma za zadanie usprawnienie jej działania i obniżenie kosztów. Mowa głównie o kosztach operacyjnych, które usługi outsourcingowe dodatkowo redukują, ponieważ ryzyko własne jest mniejsze. Ponadto, dają dostęp do wiedzy i doświadczenia liderów rynkowych.

„Porządek jest potęgą” – Henri Frederic Amiel