Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Szybka wycena

Sprzątanie osiedli

W zadbanym miejscu żyje się przyjemniej. To powszechnie znana prawda. Dlatego sprzątanie osiedli jest tak ważną czynnością. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać naturalne walory okolicy niezależnie od czynników zewnętrznych. Wystarczy do tego zatrudnić profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy, dlatego CLEANER poleca swoje usługi w tym zakresie.

Co obejmuje sprzątanie osiedli zamkniętych?

Osiedla zwykle składają się przynajmniej z kilku budynków, a każdy z nich wymaga takiej samej uwagi. Do tego dochodzi jeszcze okoliczna infrastruktura wraz z garażami, parkingami, małą architekturą, roślinnością, placami zabaw i wieloma innymi elementami składającymi się na przyjazne miejsce dla mieszkańców. Dlatego prawdziwie profesjonalne sprzątanie osiedli mieszkaniowych musi obejmować wszystkie wspomniane miejsca.

W ramach czyszczenia budynków zajmiemy się klatkami schodowymi, windami oraz wejściem do budynków. Sprzątanie osiedli zamkniętych to także pomieszczenie dla ochrony oraz pozostałe obiekty służące lokatorom. Nie zapominamy przy tym o chodnikach i trawnikach. Kompleksowość usług jest tym, co nas szczególnie wyróżnia. Oprócz czyszczenia i mycia przeprowadzamy również dezynfekcję i ozonowanie na życzenie klienta. Do tego proponujemy wymianę mat wejściowych znajdujących się na wyposażeniu klatek schodowych.

Wyceń usługę

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych przy użyciu profesjonalnego sprzętu

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem czyszczącym, który bardzo ułatwia pracę. Używamy sprawdzonych, certyfikowanych środków chemicznych, które są one zarówno skuteczne, wydajne, jak i bezpieczne dla różnorodnych powierzchni. Sprzątanie osiedli zamkniętych nie opiera się wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie. Wszystko uzupełniamy naszą wiedzą oraz zdobytym na przestrzeni lat doświadczeniem, które pomaga w dopasowaniu środków zaradczych do napotkanego problemu.

Sprzątanie osiedli przez cały rok

Czyszczenie wnętrz budynków jest usługą, którą przeprowadzamy przez cały rok. Nie można jednak zapomnieć o okresowych potrzebach w tym zakresie. Zimą oraz jesienią sprzątanie osiedli mieszkaniowych powinno być przeprowadzane częściej ze względu na tworzące się na zewnątrz błoto, które mieszkańcy wnoszą do budynków. Problemem mogą być zasypane śniegiem drogi i niesprzątnięte liście. Dlatego w zakresie naszych usług jest odśnieżanie oraz zamiatanie chodników prowadzących na osiedle.

Z kolei wiosna i lato wymagają skupienia się na otaczającej budynki mieszkalne roślinności. Koszenie trawy, nawożenie oraz podlewanie również należy do naszych obowiązków. Dzięki temu sprzątanie osiedli przynosi efekty widoczne już na pierwszy rzut oka.

Czytaj więcej

Cena kompleksowego sprzątania na osiedlu mieszkaniowym

Jesteśmy w stanie dostosować się do naszych klientów. W związku z tym oferujemy indywidualną wycenę zleceń. Pod uwagę bierzemy m.in. częstotliwość sprzątania, konieczność przeprowadzenia okresowych prac dodatkowych (takich jak odśnieżanie) czy liczbę bloków mieszkalnych podlegających czyszczeniu. Nasi klienci mają więc pewność, że płacą wyłącznie za to, czego potrzebują w danym momencie. Sztywno ustalona cena nie byłaby po prostu uczciwa.

Warto też zauważyć, że skorzystanie z naszej pomocy pozwala zaoszczędzić nawet do 25% kosztów sprzątania osiedli. Sami dostarczamy wszystkie niezbędne środki czystości oraz specjalistyczny sprzęt, który pozwala osiągnąć zadowalające efekty. To także oszczędność miejsca, ponieważ zarządcy osiedli mieszkaniowych nie muszą organizować dodatkowej przestrzeni do przechowywania maszyn sprzątających.

Nasza oferta z pewnością spełni wszelkie wymagania. W celu ustalenia szczegółów współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Podczas rozmowy odpowiemy na wszelkie pytania związane z usługą (cena, terminy i tym podobne). Serdecznie zachęcamy do kontaktu!