Tu zobaczysz
nasz katalog KLIKNIJ

Specjalistyczne usługi

SPECJALISTYCZNE USŁUGI PORZĄDKOWE JAKIE WYKONUJEMY DLA NASZYCH KLIENTÓW

 

Posiadamy własny park maszyn i urządzeń (odkurzacze przemysłowe, maszyny myjące, szorowarki, sprzęt ręczny: wysięgniki teleskopowe z systemem myjącym wodą demineralizowaną).

Usługi specjalistyczne wykonuje nasza Brygada Operacyjna pod nadzorem Kierownika Operacyjnego. Wszyscy pracownicy to wykwalifikowany i wyszkolony personel profesjonalnie przygotowany i odpowiednio wyposażony do pracy, który posiada konieczne uprawnienia i badania wysokościowe.

SPECJALISTYCZNE USŁUGI PORZĄDKOWE JAKIE WYKONUJEMY DLA NASZYCH KLIENTÓW:

 

 • Myjemy okna, przeszklenia, całe szklane ściany wewnątrz biur
 • Myjemy okna niedostępne, na dużych wysokościach
 • Pierzemy wykładziny na powierzchniach biurowych
 • Pierzemy i dezynfekujemy meble tapicerowane ( krzesła przybiurkowe, fotele, sofy, pufy)
 • Ozonujemy pomieszczenia (ozonowanie zdecydowanie poprawia jakość wdychanego powietrza, odświeża i dezynfekuje pomieszczenia, likwiduje przykry zapach oraz zwalcza alergeny, roztocza, bakterie i grzyby- powietrze jest rześkie i czyste)
 • Maszynowo doczyszczamy i zabezpieczamy posadzki
 • Wykonujemy prace na wysokościach (odkurzanie systemów wentylacji i oświetlenia, systemów podsufitowych w biurach oraz halach produkcyjnych
 • Myjemy ściany i bramy w halach magazynowych i produkcyjnych)
 • Utrzymujemy porządek na terenach zewnętrznych, mechanicznie odśnieżamy i zamiatamy tereny wielkopowierzchniowe

 

DEZYNFEKCJA CHROŃ SIĘ PRZED WIRUSAMI I BAKTERIAMI

CZAS REAKCJI DO 12 GODZIN

 

Zwróćcie uwagę czy w Państwa miejscu pracy obszary poniżej wymienione są dezynfekowane?
W obecnym reżimie sanitarnym w celu zachowania HIGIENY i BEZPIECZEŃSTWA muszą być one koniecznie codziennie dezynfekowane.

 

1. BIURKO jest jednym z najbardziej zainfekowanych miejsc, może się na nim znajdować się nawet ponad 10 milionów bakterii
2. MYSZ KOMPUTEROWA, która przez większość dnia pracy znajduje się w naszej dłoni
3. KLAWIATURA
4. MONITOR/LAPTOP
5. KRZESŁO I PODŁOKIETNIKI
6. PRZYCISKI OD MIKROFALÓWKI, szczególnie istotne miejsce, ponieważ używanie mikrofalówki wiąże się przecież z jedzeniem
7. UCHWYTY OD LODÓWKI w ciągu dnia jest wielokrotnie dotykany przez różne osoby
8. DYSPENSERY WODY
9. KLAMKI, najprostszy i najszybszy sposób na przenoszenie groźnych bakterii i wirusów
10. WŁĄCZNIKI ŚWIATŁA
11. BATERIE W UMYWALKACH
12. KUCHENNE BLATY

 

Firma CLEANER zaleca obowiązkowo usługę dezynfekcji wszystkim swoim Klientom.
Higienicznie czyste biuro + NISKA CENA to PODWÓJNA KORZYŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO.

 

Dezynfekcja to proces ciągły, codzienny i bardzo ważny w obecnym czasie wzmożonego reżimu sanitarnego, konieczne jest wykonanie dezynfekcji stref często dotykanych, czyli klamek, włączników światła, blatów i innych miejsc, gdzie pracownicy i Klienci się skupiają i dotykają tych samych przedmiotów czy powierzchni. Wszystko odbywa się zgodnie z procedurami, wówczas każda strefa biura, sklepu, pomieszczeń sanitarnych, kuchennych itd. jest wyposażona w tzw. check listę, aby przeprowadzenie dezynfekcji było wyraźnie odnotowane. Mają Państwo pewność, że dezynfekcja została przeprowadzona i są Państwo BEZPIECZNI.
Na takie rozwiązanie zdecydowała się większość obsługiwanych przez nas Klientów. 

ozonowanie cleaner

 

Ozonowanie jest najskuteczniejszą metodą dezynfekcji. Samo umycie rąk środkami dezynfekującymi nie wystarczy.
Ozonowanie jest genialnym i bardzo skutecznym rozwiązaniem na pozbycie się wszelkich wirusów, bakterii, drobnoustrojów. Na tę chwilę jedyna skuteczna bomba przeciwwirusowa

 

 1. Ozon jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych, jego działanie wirusobójcze i bakteriobójcze jest przynajmniej 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru!
 2. Ozon wykazuje silne i szybkie działanie na bakterie i wirusy chorobotwórcze, a powtarzany cyklicznie przynajmniej dwa razy w roku poprawia komfort życia alergików i astmatyków, gdyż zabija drażniące grzyby, pleśnie i alergeny.
 3. Czyszczenie pomieszczeń z zastosowaniem ozonu jest dużo bardzo efektywne, niż odkażanie tradycyjne z zastosowaniem środków chemicznych.
 4. Ozonowanie oczyszcza również filtry w klimatyzatorach i zabija roztocza.
 5. Ozonowanie jest bezpieczne dla ludzi, trzeba jednak zachować środki ostrożności, z pomieszczenia można spokojnie korzystać już po kilku godzinach od wykonania usługi.
wszystkie prawa zastrzeżone przez CLEANER
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.