Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

+48 798 063 182
wycena@cleaner.com.pl
Szybka wycena

Ozonowanie i dezynfekcja

W celu zwiększenia bezpieczeństwa firma Cleaner Sp. z o. o. zaleca szczególną dbałość o higienę oraz stosowanie się do procedur nałożonych przez Ministerstwo Zdrowia poprzez częstą dezynfekcję powierzchni i pomieszczeń.

Oferujemy ozonowanie biur, archiwów, open space-ów, sklepów, magazynów oraz innych pomieszczań zamkniętych. Dysponujemy nowym sprawdzonym sprzętem i doświadczonym zespołem pracowników. Nasze generatory ozonu posiadają europejskie certyfikaty, a sama usługa ozonowania pomieszczeń odbywa się pod nadzorem wyszkolonego pracownika. Czas reakcji na zgłoszenie z naszej strony to 24 godziny.

Umawiamy dogodne terminy, oferujemy bardzo rozsądne ceny, usługę ozonowania wykonujemy także po standardowych godzinach pracy. Ozon dotrze w każdy zakamarek, jest bezpieczny dla ludzi, ulatnia się po około 30 minutach od zastosowania, pozostawiając otoczenie zdezynfekowane i bezpieczne. Podczas ozonowania biura, jeśli w Państwa placówce jest klimatyzacja (siedlisko pleśni i grzybów), ulega ona równoczesnemu odkażeniu.

Ozonowanie pomieszczeń takich jak biura, sklepy i magazyny wykonamy dla Państwa w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, lub innym mieście, w którym Państwo prosperujecie.

Ozonowanie jest bardzo skuteczną metodą w walce z niebezpiecznym wirusem COVID-19 oraz jego groźnymi mutacjami. Dzięki zastosowaniu ozonu będą mieli Państwo pewność, że wykorzystali wszelkie dostępne metody, aby zadbać o bezpieczeństwo w swojej firmie. Zabieg ozonowania zalecamy przeprowadzić raz na 3 miesiące.

Czekamy na kontakt!

Ważne informacje:

  • Ozon jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych
  • Czyszczenie pomieszczeń z zastosowaniem ozonu jest dużo bardziej efektywne niż odkażanie tradycyjne z zastosowaniem środków chemicznych. Ozon nie pozostawia po sobie śladów (jak w przypadku metody zamgławiania) czy lepkiego filmu na powierzchni (w przypadku zastosowania środków chemicznych), wyczuwalny jest jedynie zapach jak po burzy
  • Ozonowanie oczyszcza również filtry w klimatyzatorach i zabija roztocza
  • Ozonowanie jest bezpieczne dla ludzi, trzeba jednak zachować środki ostrożności
  • Istnieją naukowo potwierdzone dowody, że w wysokich stężeniach ozon może skutecznie przyczyniać się do eliminacji ze środowiska wnętrz bakterii, grzybów, a także wirusów takich jak: wirus Polio, wirus Norwalk, parwowirusy czy wirusy HAV i HBV. Jest to jeden ze sposobów walczenia z następstwami każdej nowej wersji wirusa
  • Ozon posiada działanie wirusobójcze i bakteriobójcze, jego działanie jest przynajmniej 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chlor