Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

+48 798 063 182
wycena@cleaner.com.pl
Szybka wycena

Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynowych

Cleaner Firma Sprzątająca ma własny park maszyn do wykonywania usług specjalistycznych u swoich klientów. Nasza firma porządkowa specjalizuje się w sprzątaniu hal produkcyjnych, hal magazynowych, centrów logistycznych i archiwów. Wszelkiego typu prace wykonują zawsze nasi zaufani stali pracownicy posiadający odpowiednie uprawnienia i badania wysokościowe.

Zasięg naszych działań obejmuje miasta: Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Kraków, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Konin, Radom, Częstochowa oraz inne na terenie całej Polski.

Prace porządkowe na hali lub magazynie związane są głównie z maszynowym doczyszczeniem posadzki, która z uwagi na bardzo dużą eksploatację ma wiele zabrudzeń jak ślady po gumowych kołach od wózków widłowych, paleciakach, plam z olejów lub innych substancji wnikających w strukturę powierzchni. Oferujemy również myjcie bram, ramp, mycie ścian, słupów betonowych, malowanie ścian betonowych, odkurzanie ścian z kaset ściennych powlekanych, odkurzanie podsufitowe rur. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt przemysłowy o dużej wydajności. Zawsze stosujemy atestowane sprawdzone środki chemiczne. 

Sprzątanie archiwów:
Dysponując własnym parkiem maszyn możemy zaproponować naszym klientom wiele rozwiązań. W archiwach, z uwagi na rozstawienie i niedużą przestrzeń między regałami, jesteśmy w stanie tak dopasować maszynę, która bez problemu poradzi sobie z doczyszczeniem posadzki na wąskiej przestrzeni. W przypadku posadzek: wykładzina pvc, lastryko, winylowa lub betonowa, możemy wykonać zabieg polimeryzacji, który uzupełnia drobne ubytki powłok, dzięki czemu posadzka dłużej zachowa estetyczny wygląd.

Wyceń usługę

Nasza oferta:

  • Kompleksowe usługi porządkowe na halach produkcyjnych
  • W zależności od rodzaju prowadzonej przez Państwa działalności dostosujemy odpowiednią metodę sprzątania
  • Czyszczenie posadzki metodą mopowania lub przy użyciu profesjonalnej maszyny myjącej
  • Prace na wysokościach
  • Odkurzenie regałów i słupów
  • Odkurzenie wiszących lamp
  • Mycie okien to podstawowy zakres czynności, który w zależności od potrzeb możemy odpowiednio dostosować
  • Jeżeli posadzka na hali jest jednolita (wykładzina pvc, lastiko, winylowa lub betonowa) możemy wykonać jej akrylowanie