Tu zobaczysz
nasz katalog KLIKNIJ
 • CZAS DLA SWOJEJ FIRMY

  Posiadamy własne systemy zarządzania kontrolą jakości. Nasz Wewnętrzny Audyt dokonuje okresowych weryfikacji stanu jakości naszych usług, badając stan zadowolenia Klienta i wdrażając odpowiednie procedury celem niezwłocznej poprawy jakości usług porządkowych.
 • OSZCZĘDNOŚĆ - to WAŻNE dla Firmy

  Nasi Klienci oszczędzają około 20% każdego miesiąca na kosztach utrzymania czystości swojego biura czy przedsiębiorstwa, co w skali roku przynosi widoczne oszczędności.
 • PAKIET SAMYCH KORZYŚCI

  Całkowity koszt związany z zatrudnieniem Pracownika jest po naszej stronie. Zapewniamy pełną odpowiedzialność za zatrudnianych Pracowników, zajmujemy się organizacją zastępstw na czas urlopów i zwolnień lekarskich, opłacamy wszystkie świadczenia związane z wynagrodzeniem, zapewniamy odzież roboczą, szkolenia.
 • GOTOWE ROZWIĄZANIA

  Sprzątamy, myjemy, doczyszczamy, szorujemy, odkażamy i dezynfekujemy praktycznie każdą przestrzeń i powierzchnię stosując najnowsze technologie, nowoczesne urządzenia i skuteczne środki chemiczne jednocześnie dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów i ochronę środowiska.
 • WSZYSTKO ZAPLANUJEMY

  Plany higieny, harmonogramy dzienne, tygodniowe i miesięczne sprzątania, check-listy, zeszyty korespondencji, programy czystościowe i plany Audytów- to wszystko gwarantujemy naszym Klientom, aby zapewnić pełen nadzór i kontrolę nad usługą porządkową. Dzięki sprawnej organizacji odciążamy naszych Klientów.
 • ZARZĄDZANIE

  Rozbudowany system procedur stanowi integralną część systemu zarządzania usługą porządkową, prowadzoną profesjonalnie, według najwyższych standardów, co niesie za sobą cały pakiet korzyści dla naszych Klientów.
 • SPRZĄTANIE JEST SZTUKĄ

  Nowoczesne technologie sprzątania, bezpieczne, ekologiczne preparaty, trójkolorowy system ściereczek do sprzątania, elegancki i nowy sprzęt, estetyczne stroje służbowe ekipy sprzątającej- wszystko to wspiera proces nowoczesnej i profesjonalnie zarządzanej usługi porządkowej.
 • KLIENT OCZEKUJE, KLIENT OTRZYMUJE

  Dołącz do grona naszych Klientów, z pewnością docenisz nas za dyspozycyjność, fachowość, elastyczność i wiedzę, którą zdobywamy już niemal od 25 lat.

 • SZYBKA BEZPŁATNA WYCENA
wszystkie prawa zastrzeżone przez CLEANER
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.