Dzień dobry!

Potrzebujesz szybkiej wyceny usługi porządkowej?

Chciałbyś się z nami skontaktować?

Zadzwoń, wyślij maila lub skorzystaj z czatu poniżej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Szybka wycena

Kierownik ds. obiektów

Miejsce pracy: Poznań

Firma Cleaner Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie procesów związanych z obsługą klienta
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych usług
  • Rekrutacja, szkolenia pracowników i zarządzanie zespołem
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Udział w audytach oraz wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość usług
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji kadrowej i obiektowej oraz współpraca z poszczególnymi działami Firmy

 Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata praktycznego doświadczenia w obszarze usług porządkowo- czystościowych (warunek konieczny)
  • Doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office/ LibreOffice
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność oraz systematyczność w działaniu i podejmowaniu decyzji, szczególnie w sytuacjach kryzysowych
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

 Możemy zaoferować:

  • Samodzielne stanowisko i pracę pełną wyzwań
  • Stabilne zatrudnienie na umowę i atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o przejrzystej strukturze
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju osobistego i awansu w strukturach Firmy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Zapraszamy do aplikowania!

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość na adres mailowy.

Możesz nas również odwiedzić w naszym biurze w Łodzi w godzinach 8:00-15:00:

ul. Telefoniczna 28
91-728 Łódź

+48 665 304 359
rekrutacja@cleaner.com.pl

Wypełnij formularz

    Informujemy, że Administratorem danych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest Cleaner Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, (90-451), przy ul. Piotrkowskiej 209/4. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska w Cleaner Sp. z o. o. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.)”. Jeśli chcecie Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach prosimy dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.)”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@cleaner.com.pl.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.