Tu zobaczysz
nasz katalog KLIKNIJ

Usługi specjalistyczne

 • Mycie okien i przeszkleń
 • Pranie wykładzin i mebli tapicerowanych
 • Doczyszczanie i zabezpieczanie posadzek
 • Gruntowne sprzątanie obiektów po budowie
  i remontach
 • Prace na wysokościach
  (odkurzanie systemów wentylacji i oświetlenia, systemów podsufitowych
  w halach produkcyjnych)
 • Mycie elewacji
 • Ozonowanie pomieszczeń
 • Utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych

Nasz klient otrzymuje od nas

Nasz Klient otrzymuje od nas

 

Współpraca z Firmą CLEANER, wykonującą usługi porządkowe, pozwala na utrzymanie wysokiej jakości oraz ciągłości w realizacji usług, ale co najważniejsze na redukcje kosztów i duże oszczędności związane z outsourcingiem. Oszczędzaj nawet do 25% i nie martw się o koszty pracownicze, administracyjne, koszty dostaw preparatów chemicznych i artykułów higieny osobistej.

Współpracując z CLEANER Sp. z o.o. uzyskują Państwo WYSOKĄ ulgę we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  do czego uprawnia nas posiadanie statusu Zakładu Pracy Chronionej.

wszystkie prawa zastrzeżone przez CLEANER
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.