Tu zobaczysz
nasz katalog KLIKNIJ

Usługi specjalistyczne

 • Mycie okien i przeszkleń
 • Pranie wykładzin i mebli tapicerowanych
 • Doczyszczanie i zabezpieczanie posadzek
 • Gruntowne sprzątanie obiektów po budowie
  i remontach
 • Prace na wysokościach
  (odkurzanie systemów wentylacji i oświetlenia, systemów podsufitowych
  w halach produkcyjnych)
 • Mycie elewacji
 • Ozonowanie pomieszczeń
 • Utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych

Jakie powierzchnie sprzątamy ?

CLEANER Sp. z o.o. jest firmą sprzątającą, która swoje doświadczenie i zaufanie buduje z sukcesem od 1996r.

 

Wybierając Firmę CLEANER pozyskasz komunikatywnego, życzliwego i pomocnego Kontrahenta dla swojego biznesu. Oprócz doskonałej jakości zapewniamy pełne wsparcie, partnerstwo i zrozumienie potrzeb naszego Klienta. Jesteśmy godni zaufania!

Nasi Klienci, którzy korzystają outsourcingu swoich Firmach mają przez  naszą Firmę sprzątającą zagwarantowane profesjonalne zarządzanie, nowoczesne technologie sprzątania, wysokie standardy i system sprawdzonych procedur. Posiadamy wewnętrzny system kontroli jakości i Audyt Wewnętrzny. Sprzątamy przy pomocy bezpiecznych dla środowiska, ale skutecznych preparatach chemicznych. Jesteś w dobrych rękach!

wszystkie prawa zastrzeżone przez CLEANER
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.